Jak na reklamace

Jak postupovat?

1. Napište nám prosím e-mail na: happyraincompany@gmail.com (reklamace na osobním mailu či na FB bohužel nelze vždy vyřizovat).

2. Popište krátce obsah reklamace, vadu ideálně zboží vyfoťte.

3. Ozveme se Vám do 48 hodin v pracovních dnech.

 Co je reklamace a co je odstoupení od smlouvy? A jak dané případy řešíme?

1. Od smlouvy není možné odstoupit v případě představy jiného barevného odstínu, představě jiného materiálu polepek ., Polepky Vám rádi vyměníme, nikoliv však na naše náklady.

2. Pokud naleznete na polepce tiskovou vadu, jedná se o reklamaci. Vyfoťte prosím tuto vadu, bez fotodokumentace není možné vadu ani posoudit, natož reklamovat a domluvte se s námi ideálně po mailu než zboží zašlete zpět. Snažíme se vyjít vstříct při řešení všech oprávněných reklamací ať už v podobě slevy ve výši 10 - 20% dle míry a rozsahu poškození. Vyčíslenou částku zasíláme bezhotovostním převodem zpět na daný účet.

3. Dále nelze reklamovat nevhodnou manipulaci či poškození polepky při lepení, proto při lepení vždy postupujte dle návodu, který máte přibalený k objednávce, nebo teto návod nalezenete na našem e-shopu. Odlepené polepky od přenosné folie nereklamujeme. Proto vždy včas kontrolujte tiskové chyby před manipulací s polepkou. 

4. Jesliže Vám dorazila jiná jiná nebo v jiné velikosti, je možné tento omyl vyřešit buď slevou, v případě, že se Vám látka nehodí nebo nelíbí, prosím odešlete na adresu uvedenou na dokladu. Dále postupujte dle reklamačního řádu, který naleznete v obchodních podmínkách. 

 

nálepky na auto stafík